Komersz CXVI-lecia

In Z życia Sarmatii... by Sarmatia

W ostatnią sobotę mieliśmy okazję uczcić 116 lat istnienia naszej ukochanej Sarmatii!

To wyjątkowa rocznica, która napełnia nas dumą i radością. Wspomnienia z komerszu rocznicowego na pewno pozostaną długo w naszej pamięci i wspólna celebracja tak ważnego święta doda nam nowej energii na cały następny rok.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim naszym gościom za niezwykłe prezenty, które otrzymaliśmy z okazji tego jubileuszu. Nie tylko one, ale przede wszystkim wasza obecność będą cennymi wspomnieniami na długie lata.

Dziękujemy wszystkim delegacjom z Korporacja Akademicka Lechicja , Korporacja Akademicka Chrobria, Corps Alemannia-Thuringia, Corps Alemannia Wien zu Linz, Akademische Corps Montania zu Leoben, Korporacja Akademicka Arkonia, Korporacja Akademicka Welecja, Korporatsioon Vironia, Korporatsioon Rotalia, Korporacja Akademicka Baltia, Corporatio Respublica, Polska Akademicka Korporacja Astrea Lublinensis oraz Korporacja Akademicka Akropolia Cracoviensis za tak liczne przybycie, było nas razem prawie 100!, które sprawiło, że nasze święto było jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane.

Z całego serca życzymy sobie, ale także i wszystkim Korporacjom Akademickim zrzeszonym pod jednym sztandarem tożsamych wartości, kolejnych lat wzrostu i rozkwitu!

Korporacja Akademicka Sarmatia – Vivat Crescat Floreat in Aeternum!